Jelenlegi hely

Büntetés helyett együttműködés: ingyenes webinárium!

Egy ingyenes webinárium szülőknek, akik szeretnék jól nevelni a gyerekeiket, és el tudják képzelni, hogy ez működhet büntetés nélkül, de még keresik a használható, hatékony eszközöket.

Mi is az a webinárium?

A webinárium egy online esemény. Otthonról, a számítógép mellől követheted mindazt, amit elmondunk. Ha szeretnél, a végén kérdést is tehetsz fel. Amire szükség van hozzá: számítógép/tablet/telefon, internet, és a webinárium linkje, amelyet a regisztrációt követően küldünk majd el.

Lehet, hogy még nem tudod magabiztosan alkalmazni, de már próbálod elkerülni a büntetést? Ezen a webináriumon mindenképp ott a helyed!

Mikor lesz?

November 9-én 18:00-kor.

Miben segít a webinárium?

  • Ha szeretnéd tudni, miért káros a büntetés,
  • ha szeretnél arról hallani, hogy milyen eszközöket vethetsz be helyette,
  • ha az is érdekel, hogy Te hogyan tudod ezeket az eszközöket bevetni…

Akkor tarts velünk a november 9-én 18:00 órakor kezdődő ingyenes webináriumon, ahol a felsorolás mindhárom pontja sorra kerül. A webinárium végén pedig felteheted a kérdéseidet is.

BÓNUSZOK:

+ A webinárium végére rendelkezel 3 bizonyítottan működő módszerrel, amelyek jól helyettesítik a büntetést.

+ A webinárium után küldünk egy összefoglalót, amely segít átgondolni néhány fegyelmezéssel kapcsolatos kérdést – és a tévhiteket.

A webináriumon maximum 100 fő vehet részt, többen nem férünk a virtuális terembe

Ne halogasd tovább, regisztrálj még ma, mielőtt elfogynak a helyek:

JELENTKEZZ ITT ÉS MOST!


Kik tartják a webináriumot?

 dr. Skita Erika és Turáni Szabolcs, az "Értsünk szót" alapítói, a Beszélj úgy, hogy érdekelje… és a Testvérek féltékenység nélkül tréningek hazai hivatalos képviselői, akik nem csak beszélnek a témáról... hiszen kétgyermekes szülőpárosról van szó!

A "Beszélj úgy, hogy érdekelje, hallgasd úgy, hogy elmesélje!" szülői kommunikációs tréning azoknak a szülőknek szól, akik számára fontos, hogy stabil és bizalmas kapcsolatot építsenek ki a gyermekeikkel és készek kis változtatásokra, hogy jóval nagyobb változást tapasztaljanak a gyerekeik oldaláról.

A 2 NAPOS TRÉNINGEN VALÓ RÉSZVÉTELT MOST MEG IS NYERHETED!
 

A 36 000 forint értékű "Beszélj úgy, hogy érdekelje..." tréningre most ingyenes részvételi lehetőséget nyerhetsz!
 

Országszerte 4 helyszínen, összesen 40 nyertes:
 

SZERETNÉK RÉSZT VENNI AZ INGYENES SZÜLŐI TRÉNINGEN!
 

KI FIZETI A 40 NYERTES TRÉNINGJÉT?

A Pályázat az Imami Egyesület NEA-TF-16-SZ-0243 számú, „Vállalom, szeretem, nevelem! - országos kommunikációs és képzési program" című projektje keretében, a Nemzeti Együttműködési Alap, az Emberi Erőforrás Támogatáskezelő és az Emberi Erőforrások Minisztériuma támogatásával valósul meg.

 

 

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

5+1 Nem tucatajándék Valentin napra

5+1 Nem tucatajándék Valentin napra

Ha igazán egyedi és személyre szabott Valentin-napi ajándékot szeretnél, akkor érdemes olyat választani, ami nemcsak különleges, hanem érzelmileg is jelentőségteljes.
Nézzünk hóemberes filmeket!

Nézzünk hóemberes filmeket!

Tudtad, hogy január 18-án ünnepeltük a hóemberek világnapját? Ugyan igazi hó nem nagyon esett még idén, így elmaradt a hóemberépítés is, bekuckózni viszont ér. Remek választás olyan filmeket nézni, amelyek a hóemberekhez, a télhez és a téli csodákhoz kapcsolódnak.
Gyermekkori ekcéma: Okok, tünetek és kezelési lehetőségek

Gyermekkori ekcéma: Okok, tünetek és kezelési lehetőségek

A gyermekkori ekcéma, más néven atópiás dermatitisz, az egyik leggyakoribb bőrbetegség, amely már csecsemőkorban megjelenhet. Bár nem fertőző, a viszkető, száraz és gyulladt bőr jelentős kellemetlenséget okozhat a gyermekeknek és szüleiknek egyaránt. Az ekcéma hátterében genetikai és környezeti tényezők állhatnak, de megfelelő ápolással és életmódbeli változtatásokkal jól kezelhető.
Új lendület a második félévre: kreatív tanulási technikák, amiket érdemes kipróbálni otthon

Új lendület a második félévre: kreatív tanulási technikák, amiket érdemes kipróbálni otthon

Véget ért a tanév első fele, és már a szülők is kézhez kapták gyermekeik félévi értesítőjét az elért osztályzatokról. De mit tehetsz szülőként, ha a jegyek nem felelnek meg az elvárásaidnak? Hogyan támogathatod gyermekedet abban, hogy önbizalma és tanulási kedve kitartson a tanév hátralévő részében?
Ugrás az oldal tetejére